SEO Danışmanlığı & SEO Uzmanı

SEO danışmanlığı nedir?

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO danışmanlığı; web sitelerinin arama motorlarında daha iyi sıralamalar ve trafik elde etmesini sağlamak adına yürütülen danışmanlık hizmetidir. Web sitelerinin hedefleri doğrultusunda atılacak tüm adımların profesyonel bir ekip tarafından analiz edilmesi, planlanması ve mentorlük edilmesi süreçlerini kapsar.

Web sitelerinin Google, Yandex ve benzeri arama motorlarında daha görünür olması ve daha kolay kitlesine ulaşmasını hedefleyen bu danışmanlık hizmeti sayesinde hedeflere ulaşılabilecektir. Arama motoru optimizasyonu danışmanlık hizmetleri, uzman ve profesyonel bir ekip tarafından yürütülmesi gereken hizmetlerdendir.

 

SEO danışmanlığı avantajları

SEO Danışmalığı Hizmetinin Gerekliliği ve Avantajları

Arama motorları her sektör için büyük bir rekabete sahiptir. Bu rekabet arasından sıyrılan ve görünürlüğünü arttırmayı başaran web siteleri, hedef kitlelerine ulaşmayı başaracaklardır. Bu tarz üst düzey bir başarıya ulaşmak adına sürdürülebilir ve profesyonel bir çalışma yürütmek gerekecektir. SEO danışmalık hizmeti sayesinde, optimizasyon uzmanları web sitelerinin tüm ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

Danışmanlık süresince sunulacak olan hizmetler, web sitelerini arama motorları kriterlerine uygun hale getirmeyi amaçlar. Bu kriterler temelde, arama motorlarının kullanıcılara daha iyi hizmet sunmasını hedefleyen kriterlerdir. Bir nevi kalite standartları olan bu gereksinimleri yerine getirecek olan web siteleri ödüllendirilerek hedef kitlelerine daha ulaşılabilir bir sıralamaya sahip olmaktadır. SEO danışmanları tarafından hakim olunan bu standartlar web site sahiplerine danışmanlık hizmeti çerçevesinde sunularak, hak edilen sıralamaların kazanılmasını sağlar.

SEO Danışmanlık Süreci Nasıl İşlemektedir?

Dopinger danışmanlık hizmetlerinden faydalanmaya ve hedeflerine ulaşmaya karar vermiş iş ortaklarımız için, profesyonel analistlerimiz ve SEO uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan bir yol haritamız bulunmaktadır. Profesyonel SEO hizmetimiz şu şekilde işlemektedir;
hataların tespiti

Hataların Tespit Edilmesi

Web sitelerinin hali hazırda barındırdığı hataların tespitine yönelik yapılan işlemdir. Profesyonel ve otoritereler tarafından onay almış analiz araçları kullanılır. Yapılan analizler SEO analistlerinin kontrolünde raporlanacaktır.

içerik önerileri

İçerik Önerileri

Bir web sitesini kullanıcılar için farklı kılmanın yolu, kaliteli içerik üretmesini sağlamaktır. SEO uyumlu içeriklerin üretilmesi, uygun anahtar kelime havuzunun oluşturulması ve en güncel nitelikli içeriklerin ortaya konması adına çalışmalar yürütülecektir.

Profesyonel UI/UX önerileri

UI/UX Önerileri

Kullanıcı deneyiminin arttırılması ve daha responsive bir tasarım ortaya konulması adına uzman tasarımcılarımız web sitenizi incelemeye alır. Bu inceleme neticesinde tasarımsal adımların ortaya konması ve iyileştirilmesi adına raporlar hazırlanacaktır.

Site hızı analizi ve çözüm yolları

Site Hızı Analizi ve Çözüm Yolları

Site hızlarını etkileyen faktörler tespit edilir. Bu olumsuzlukların giderilmesi adına yol haritası belirlenir ve tarafınıza sunulur. Bu sayede kullanıcı deneyiminiz iyileştirilir ve web site hızlandırma çalışmalarınıza artı değer katabilirsiniz. 

anahtar kelimelerin geliştirilmesi

Anahtar Kelimelerin Geliştirilmesi

Hedeflere ulaşılması için gereken anahtar kelimelerin güçlendirilmesi, yeni hedef kelimelerin belirlenmesi ve uzun kuyruklu anahtar kelime havuzunun genişletilmesi işlemleridir. Bu işlemler sayesinde birçok arama sorgusuna yanıt vermek ve sıralama alınmasını sağlamak hedeflenir.

7/24 canlı destek hizmeti

7/24 Canlı Destek

Dopinger.com olarak tüm SEO süreçlerinde müşterilerimize canlı destek hizmeti sunmaktayız. Bu sayede yapılan çalışmalar, öneriler karşısında verilen reaksiyonlar hakkında devamlı olarak irtibat sağlanır, çalışmaların verimi yükseltilir.

 


 

Dopinger ve Kurumsal SEO danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanlığı ve Dopinger

Kurumsal SEO danışmanlığı; kurumsal firmaların web sitelerinin arama motorlarına uygun hale getirilmesi ve hedefledikleri sıralamalara ulaşması adına yürütülen danışmanlık hizmetidir.

Dopinger bünyesinde barındırdığı uluslararası niteliklere sahip SEO uzmanları ile, kurumsal firmaların optimizasyon çalışmalarını birinci sınıf bir şekilde yürütmektedir. Özellikle kurumsal firmaların tüm ihtiyaçlarına çözüm olarak, yapılması gereken tüm analizler sonucunda atılması gereken tüm adımlar SEO algoritmalarına uygun bir şekilde dizayn edilmektedir. Bu sayede Dopinger.com portfolyomuza her geçen gün yeni bir mutlu müşteri eklenmekte ve hedeflerine bir adım daha yaklaşmaktadır.

Kurumsal müşterilerimizin sektör fark etmeksizin yararlanabileceği profesyonel SEO danışmalığı sayesinde, marka bilinirliğini arttırmak ve arama motorlarında istenilen organik trafiğe ulaşmak, bir hayal olmaktan öte, edinilmiş bir başarı olacaktır.

 

 

SEO Danışmanlığı Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Arama motoru optimizasyonu çalışmaları ve bu konuda verilen danışmanlık hizmetleri için yürütülen fiyat politikaları belirli değişiklikler içermektedir. Bu fiyat politikalarının belirlenmesi adına esas olarak alınan kimi kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler genel olarak kabul gören kriterlerdir.
hedef kelime zorluğu

Hedef Kelime Zorluğu

SEO çalışmalarının fiyat politikasına direkt olarak etki eden bir unsur; hedeflenen kelimenin zorluğudur. Zorluk derecesi yüksek hedef kelimelerde sıralama elde etmek için çalışmaların uzun bir zaman dilimine yayılması, ekstra efor ve farklılık oluşturulması gerekir. Bu nedenle arama motoru optimizasyonu fiyatlarına doğrudan etki eder.

Site hatalarının yoğunluğu

Site Hataları

SEO çalışmalarının yürütülme sürecini ve gösterilmesi gereken çabayı belirlemek adına web sitenin hataları çok önemlidir. Site hatalarının fazla olması; daha kapsamlı bir plan yapılmasını, uzun vadeli bir çalışmayı ve oldukça farklı yöntemlerin denenmesini gerektirecektir. Bu nedenle SEO danışmanlık ücretlerine etki eder.

Site genişliği

Site Genişliği

Web sitelerinin sahip olduğu URL sayısı, kategorilerin sayısı ve hedeflenen anahtar kelimelerin çeşitliliği çalışmaların temel sürecine etki eder. Sitenin içinde barındırdığı yapıya özgü çalışma planı oluşturulması nedeniyle bu durum ücretlendirmeye yansımaktadır.


Dopinger SEO Danışmanlığında Neden Farklı

Dopinger SEO Danışmanlığı;
Farkımız Nedir? 

Dopinger.com global çapta yürüttüğü çalışmalar ile birlikte Dijital pazarlama ve SEO alanında adından söz ettirmeyi başarmış bir kuruluştur. Özellikle SEO çalışmalarında yürüttüğü büyük projeler ve elde edilen başarılar sayesinde müşterilerine gelecek vaat etmektedir. Dopinger SEO hizmetlerinin neden farklı ve rakiplerinden önde olduğunu anlatmak gerekirse;

  • Müşterilerine 7/24 destek hizmeti sunar,
  • Yaratıcı ve güncel çözümler sağlar,
  • Tüm sektörlere hitap eder ve başarının kaynağını bilir,
  • Algoritmalara, kriterlere hakimdir,
  • Müşteri memnuniyeti önemser ve hedeflere saygı duyar,
  • Gelişimi takip eder ve gelişime öncülük eder,
  • Tüm profesyonel araçların kullanımını temin eder,
  • Uzman SEO danışmanı kadrosu ile her zaman yanınızdadır,
  • Analiz ve Planlamaya değer katar,
  • Marka hacmine odaklanır ve organik büyüme sağlar,

 

 

Sizler de projelerinize değer katmak, dijital varlığınızı ve marka bilinirliğinizi arttırmak için  profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

SEO Danışmanlığı Almak İçin Hemen Bize Ulaşın!

Dopinger SEO Uzmanları tarafından web siteniz SEO kriterleri çerçevesinde analiz edilecektir. Analizlerinizi içeren SEO danışmanlığı teklifiniz en kısa sürede sizlere iletilecektir.

ekip
Ücretsiz Teklif Formu

SEO Danışmanlığı S.S.S.

Sıkça sorulan sorular ve cevapları için soruların üzerine tıklayınız.

SEO Danışmanlığı, web siteleri adına yürütülecek olan SEO çalışmalarına danışmanlık etmek ve uzman görüşleri sağlamak adına dizayn edilmiş olan çalışmalardır. SEO uzmanları tarafından yürütülen danışmanlık hizmetleri sayesinde web sitelerine mentörlük edilir ve SEO verimi arttırılır. 

Kurumsal SEO danışmanlığı, kurumsal firmaların web siteleri adına yürütülebilecek olan danışmanlık sürecidir. Kurumsal firmaların tüm gereksinimleri düşünülerek tasarlanmıştır. SEO uzmanlarının yeterlilikleri ve güncel tekniklere hakim olması sayesinde, kurumsal firmalar adına kusursuz bir danışmanlık sağlanır. 

Dopinger.com SEO danışmanlık hizmetleri direkt olarak uzmanlar ile yapılabilen görüşmeler şeklinde ilerlemektedir. Hem telefon desteği hem de mail ile müşteri-uzman iletişimi kurulur. Tüm süreç şeffaflık ve profesyonellik çatısı altında yürütülür. 

SEO Danışmanlığı direkt olarak SEO uzmanlarımız tarafından yürütülmektedir. Tüm SEO önerileri web sitelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir ve tarafınıza raporlanır. Ayrıca sitenizin SEO süreçleri ile ilgili tüm sorularınızı da direkt olarak SEO uzmanlarımıza sorabileceksiniz.