SEO Rehberi SEO Rehberi

SEO Nedir? Nasıl Yapılır? Hepsi ve daha fazlası için hemen tıklayın ve öğrenin!

SEO Araçları SEO Araçları

Ücretsiz SEO araçlarımız ile sınırsız bir şekilde web sitelerinizi analiz edin, hatalarınızı tespit edin ve rakiplerinizin bir adım önünde olun!

SEO Danışmanlığı SEO Danışmanlığı

Tüm SEO çalışmalarınızı uzman bir ekip gözetiminde yürütün, danışmanlık alın ve dönüşüm oranlarınızı her zaman rekor seviyelere çıkarın.

Dopinger Kurumsal SEO Ajansı Nasıl Çalışır?

Sitenizi tanıyalım

Sizi Tanıyalım

Sizlere sağladığımız SEO paketlerinden herhangi birini seçtiğinizde, öncelikle sitenizin asıl amacı ve hedefleriniz analiz edilir. Bu analiz sonucunda, hedeflediğiniz kitleye ulaşmanız için gereken anahtar kelimeler belirlenir ve yapılacak çalışmalar, belirlenen anahtar kelimeler üzerinden gerçekleştirilir.
SEO analizleri yapalım

Analiz İşlemleri

Hedeflerinizi ve site amacınızı öğrendikten sonra SEO uzmanlarımız, hedefinize kolayca ulaşabilmeniz için gerekli analizleri gerçekleştirir. 
Site içi SEO çalışmaları

Site İçi SEO Çalışmaları

Seo çalışmasının ilk adımı, web sitelerinin site içi SEO ihtiyaçlarına cevap verebilmekten geçer. Site içi SEO çalışmaları, SEO analiz işlemlerinin tamamlanmasının sonucunda içeriklerin düzenlenmesi ve HTML yapısında gerekli değişikliklerin planlanmasını sağlar.
Dış SEO çalışmaları

Dış SEO Çalışmaları

İç SEO çalışmalarının tamamlanması sonucunda, sitede var olan bağlantıların kontrolü, rakip analizi, doğru hedef kitleyi yakalamak adına, güncel anahtar kelimelerin belirlenmesi ve son olarak geri bağlantı adıyla da bilinen Backlink planının oluşturulması işlemleri ile dış SEO çalışmaları gerçekleştirilir.
SEO çalışmalarının raporlanması

Çalışmaların Raporlanması

Süreçle ilgili detaylı bilgi edinebilmeniz için uzman ekibimiz tüm çalışmaları size rapor olarak sunar. Bu raporlar üzerinden sitenizin zaman içerisinde uğradığı tüm değişiklikleri takip edebilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.
sıralama yükseltmek için seo hizmeti
Yükselmeyi Adım Adım İzleyin

Siteniz analiz edildikten ve gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sitenize özel geri bağlantı planı oluşturulur. Belirlenen plana göre yüksek değere sahip geri bağlantılar tamamen organik olarak sadece size özel bir şekilde hazırlanır. Tüm bağlantılar rapor içerisinde detaylı olarak size sunulur.

Geri bağlantılar; kaynağın arama motorları gözündeki değeri, sektörünüze uygunluğu, rakipleriniz ve mevcut bağlantılarınız gibi birçok faktör göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Size sadece detaylı raporlarla sunduğumuz yükselmeyi izlemek kalır.

dijital pazarlama stratejisi

Dijital Dünyanın Kapılarını Dopinger ile Aralayın! 

Dijital dönüşümün önemini arttırdığı günümüz dünyasında, birçok işletmenin de dijital dünyada yerini alıp bu dönüşümü tamamlamaları bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin daha geniş bir pazar ağına ulaşmaları ve markalarını büyütmeleri için dijital dönüşümlerini doğru bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir.

Dopinger Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı olarak, müşterilerimizin dijital dünyaya doğru bir şekilde adım atmaları ve markalarının doğru bir şekilde geliştirilmesi için uzman ekibimizle, ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. Dijital Pazarlama hizmeti konusunda sektörde 8 yıllık deneyimiyle ön plana çıkan ekibimiz, güncel tüm metrikleri yakından takip ederek çalışmalarını yürütmektedir.

 

Dopinger Neler Yapıyor? 

Dopinger Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı olarak web sitenizin ihtiyaçlarınızı analiz ettikten sonra, sizlere maksimum verimi sağlayacak teknikleri tespit eder, planlamaları yürütür ve sizleri hedeflerinize ulaştırırız.

Uzman ekibimiz web sitenizin sıralamalarını Google ve diğer arama motorlarında yükseltmek için site içi ve site dışı SEO çalışmalarını titizlikle yürütür. Web sitenizde yapılan SEO çalışmaları ile sitenizi üst sıralara taşıyarak daha fazla organik trafik almasını sağlar.

İçerik pazarlaması faaliyetleriniz için profesyonel araçlarla çeşitli analizler gerçekleştirerek profesyonel bir içerik çalışma haritası çıkarıyoruz. Aynı zamanda, rakiplerinizi ve güncel içerikleri takip ederek; hedef kitlenize yönelik içerikleri titizlik ve profesyonellik ile tespit ediyoruz.

Dijital pazarlama faaliyetleriniz için web sitenizin Google Ads ve Adsense çalışmalarına danışmanlık hizmeti sağlayarak, maliyetlerinizi düşürüyor ve arzuladığınız kitleye en hızlı ve en doğru şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Google reklamlarınızın optimizasyonunu sağlayarak maliyet/performans beklentinizi, yüksek verimlilik garantisiyle sizlere sunuyoruz.

SEO
Neden Dopinger Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı’nı Tercih Etmelisiniz?

Dopinger Dijital Pazarlama Ajansı, alanında uzman kadroları ve yenilikçi ekibiyle ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit eder. Hedef kitlenize ulaşmak için en kilit pazarlama stratejilerini, markanıza ve sitenize en doğru şekilde uygular. Potansiyel müşterilerinizi tespit ederek, müşterilerine yeni pazarlama fırsatları oluşturur.

Son derece titiz bir şekilde çalışan ve markanızı ön plana çıkaracak çözümler üreten profesyonel kadromuz ile dijital dünyanın trendlerini yakından takip etme fırsatını yakalayacak ve hedeflerinize kısa sürede ulaşmanın keyfini çıkaracaksınız.

Rakiplerimizden farklı olarak sizinle yol arkadaşı olur ve hizmet süresi boyunca kesintisiz iletişim desteği sağlarız. İhtiyaçlarınıza uygun en hızlı çözümleri kısa sürede üreterek, anlık talep ve beklentilerinizi hızla karşılarız. Dopinger en iyi dijital pazarlama ajansları & şirketlerinden biridir. İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa başta olmak üzere Türkiye'nin tüm illerine çalışma yapmaktadır. Bünyesinde yer alan uzman SEO danışmanı arkadaşlarıyla sizlere en iyi hizmeti vermek için gayret ediyor.

Genç ve dinamik ekibimiz ile tüm dünyadaki dijital pazarlama faaliyetlerini tarar ve ülkemizdeki karşılığını test ederek bir analiz haritası çıkarırız. Markanızın sektörde ilerleme kaydetmesi ve rakiplerinin üstüne çıkması için özenle çalışmalarımızı sürdürürüz. Performans Pazarlama ekibi ve Dijital Pazarlama uzmanı kadrosuyla markanızın sadece SEO alanında değil tüm dijital alanlarda en yukarıya taşıyoruz!

Tüm hizmetlerimizde yüksek çalışma performansı ve kaliteli hizmet garantisi sağlıyoruz. 

Dopinger SEO Hizmetleri ile Hedef Kitlenize Hızla Ulaşın!


Güçlü bir Pazar ağını yakalamak için dijital dönüşümünü tamamlayan işletmeler, kendilerini ciddi bir rekabet ağında bulmaktadırlar. Dopingerde sizlere sunduğumuz SEO hizmeti sayesinde rakiplerinizin önüne geçerek daha fazla pazar ağına ulaşabilecek ve yüksek kazanç elde edebileceksiniz. Dopinger olarak, profesyonel strateji ve tekniklerle web sitelerinizin, Google ve diğer arama motorları ile optimizasyonunu sağlayarak ilk sıralarda yer alması ve her zaman en yüksek konumunu koruması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ayrıca web sitenizdeki mobil uyumluluk sorunlarını da düzelterek kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Arama motorlarının güncellemelerini yakından takip ediyor ve sitenize özel anlık fırsatları yakalayarak, önemli katkılarda bulunuyoruz. Rakip analizi ve web site analiz raporlarını haftalık olarak sizlere tüm şeffaflığıyla sunuyoruz.

Dopinger, SEO alanında kurduğu genç ve dinamik ekibin başında, sektörde adını birçok markaya kanıtlamış Dijital pazarlama ve seo uzmanı Halil İbrahim Er bulunmaktadır. 

 

profesyonel seo hizmetleri

Dopinger’in Diğer Dijital Pazarlama ve SEO Ajanslarından Farkı Nedir?

Dopinger genç ve dinamik ekibi ile sektör dinamiklerini yakından takip eder, ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunar. Sizler için en doğru pazarlama stratejilerini tespit ederek markanızın dijital pazarlama alanında hızla büyümesini sağlar.

Dopinger diğer dijital pazarlama firmalarının aksine müşterileriyle interaktif bir iletişim kurarak ihtiyaçlarınıza yönelik anlık çözümler üretir. Sağladığımız canlı müşteri destek servisi ile sorularınıza anında cevap veriyor ve çalışmalarımız ile ilgili aklınızda tek bir soru işareti bırakmıyoruz. 

Dopinger Ailesi 25 kişilik ekibi ile markanızın ihtiyaçlarını en kısa sürede tespit eder ve dijital performansınızı arttıracak çözümleri sizlere en kısa sürede sizlere sunar.

Birlikte dijital dünyanın kapılarını aralamaya var mısınız?

neden dopingeri tercih etmelisiniz

Bizimle çalışan mutlu müşterilerimizden sadece birkaçı. Devamını görmek için portfolyo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Dopinger SEO Araçlarımız

Dopinger SEO araçları, en doğru şekilde analiz yapabilmeniz için ve site performansınızı arttırmaya yönelik stratejiler oluşturabilmeniz için tasarlanmıştır. Sitenizin her açıdan arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkmasını sağlamak için sizlere en doğru verileri vermek için oluşturulmuş araçlarımızın çeşitleri şunlardır;

SEO analiz

SEO Analiz Aracı

Web sitenizin tüm SEO kriterlerine göre analiz edilmesini ve raporlamasını sağlayan bir araçtır. 

site analiz

Site Analiz Aracı

Web sayfalarınızın eksik, hatalı unsurlarını tespit etmenizi ve teknik SEO detaylarını keşfetmenizi sağlar. 

rakip analizi

Rakip Analiz Aracı

Sektörünüzde bulunan, sizlerle aynı hedef kelimelere sahip rakiplerinizi analiz etmenize olanak tanıyan SEO aracıdır. 

site hız testi

Site Hız Testi

 Site hızı testi aracımız sayesinde sitenizin sayfa açılma hızını hem mobil hem de masaüstü olarak detaylı şekilde analiz edebilirsiniz.

sıralama takip

Sıra Takip Aracı

Arama motorlarında web sayfanızın kelime dağılımlarını takip etmenizi, pozisyon değişikliklerinizi görmenizi sağlayan aracımızdır.

sıralama bulma aracı

Sıra Bulucu 

Sıra bulucu web sitenizin arama motorları içerisindeki konumunu belirlemenizi sağlayan profesyonel bir araçtır. 

Site Özgünlük Testi

Özgünlük Testi 

Web siteniz içerindeki içeriklerin kopya içerik olup olmadığını kontrol etmenizi sağlayan aracımızdır.

mobil uyumluluk test aracı

Mobil Uyumluluk Testi

Web sitenizin mobil uyumluluk testini gerçekleştirir ve hataları sizlere sunar.

yapısal veri kontrol aracı

Yapısal Veri Testi

Sitenizde işaretlenmiş yapısal veri olup olmadığını ve bu verilerin geçerliliğini kontrol etmenizi sağlar.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz 

Dopinger SEO Uzmanları tarafından yürütülen dijtial pazarlama çalışmalarımız hakkında bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

s
Hizmetlerimiz
site içi seo
Site İçi SEO

Site İçi SEO hizmetimiz, On-Page SEO kriterleri çerçevesinde analizlerin yapılmasını ve optimizasyonların yürütülmesini kapsar.

Detaylı Bilgi
site hızlandırma
Site Hızlandırma

Site Hızlandırma hizmetimiz, web sayfalarınızın açılış hızlarının analiz edilmesi ve maksimize edilmesi için yürütülen çalışmalardır.

Detaylı Bilgi
Google ads yönetimi
Ads Yönetim

Google Ads yönetimi hizmetimiz, ücretli reklamlarınızın kurgulanmasını ve reklam dönüşüm oranlarınızın optimize edilmesini kapsar.

Detaylı Bilgi
web tasarım
Web Tasarım

Web tasarım hizmetimiz, kurumsal, bireysel ya da e-ticaret web sitesi tasarımlarınızın planlanmasını ve hayata geçirilmesini kapsar.

Detaylı Bilgi

Referanslar

SEO Fiyatları

Web sitenize ve bütçenize uygun farklı çalışma planlarımızdan birini seçin, web sitenizin yükselişini adım adım izlemeye başlayın!

Başlangıç
Başlangıç
 • 5 Anahtar Kelime Analizi
 • 25 Yan Anahtar Kelime Analizleri
 • Google Analytics Kurulum ve Analizi
 • Search Console Kurulum ve Analizi
 • İçerik Stratejisi Planlaması
 • Web Site Teknik Analizleri
 • Title ve Description Analizleri
 • Heading/Başlık Etiketi Analizleri
 • İç Link Yapısı Analizleri
 • Duplicate Page Analizleri
 • Kırık Link Analizleri
 • HTTP Durum Kodu Analizleri ve Çözümleri
 • Sayfa Optimizasyonları
 • Canonical Etiket Analizleri
 • Redirect Analizleri
 • Site Haritası Analizleri
 • Cache/Önbellek Kontrolleri
 • Orphan Page Analizleri
 • Robots.txt Analizleri
 • Yapısal Veri Planlama
 • Open Graph Analizleri
 • Yüksek seviye geri bağlantılar
 • Rakip Anahtar Kelime Analizleri
 • Backlink Analizleri
 • Sosyal Medya Analizleri
 • WHOIS Kontrolleri
 • Site Güvenlik Analizleri
 • Plagiarism Kontrolleri
 • Anahtar Kelime Sıralama Takibi
 • Kurumsal Sayfa Kontrolleri
 • Kapsamlı Raporlama
 • Telefon ile Canlı Destek
₺ 3.990,00
Aylık
Gelişmiş
Gelişmiş
 • 15 Anahtar Kelime Analizi
 • 75 Yan Anahtar Kelime Analizleri
 • Google Analytics Kurulum ve Analizi
 • Search Console Kurulum ve Analizi
 • İçerik Stratejisi Planlaması
 • Web Site Teknik Analizleri
 • Title ve Description Analizleri
 • Heading/Başlık Etiketi Analizleri
 • İç Link Yapısı Analizi ve Planlama
 • Duplicate Page Analizleri
 • Kırık Link Analizi ve Planlama
 • HTTP Durum Kodu Analizleri ve Çözümleri
 • Sayfa Optimizasyonları
 • Canonical Etiket Analizleri & Planlama
 • Redirect Analizleri
 • Site Haritası Analizleri
 • Cache/Önbellek Kontrolleri
 • Orphan Page Analizleri
 • Robots.txt Analizleri
 • Yapısal Veri Analizi ve Planlama
 • Open Graph Analizleri
 • Yüksek seviye geri bağlantılar
 • Rakip Anahtar Kelime Analizleri
 • Gelişmiş Backlink Analizleri
 • Sosyal Medya Analizleri
 • WHOIS Kontrolleri
 • Site Güvenlik Analizleri
 • Plagiarism Kontrolleri
 • Anahtar Kelime Sıralama Takibi
 • Kurumsal Sayfa Kontrolleri
 • Kapsamlı Raporlama
 • Telefon ile Canlı Destek
 • Online Görüşme
 • Mobil Uyumluluk ve UX Analizleri
 • Ana Sayfa Optimizasyonu
 • Site Mimarisi Analizleri
 • Görsel SEO
 • External Link Analizleri
 • Bing/Yandex Webmaster Kurulumu
 • Google/Bing/Yandex Harita Kayıtları
₺ 9.990,00
Aylık
Kurumsal
Kurumsal
 • 20+ Anahtar Kelime Analizi
 • 100+ Yan Anahtar Kelime Analizleri
 • Google Analytics Kurulum ve Analizi
 • Search Console Kurulum ve Analizi
 • İçerik Stratejisi Planlaması
 • Web Site Teknik Analizleri
 • Title ve Description Analizleri
 • Heading/Başlık Etiketi Analizleri
 • İç Link Yapısı Analizi ve Planlama
 • Duplicate Page Analizleri
 • Kırık Link Analizi ve Planlama
 • HTTP Durum Kodu Analizleri ve Çözümleri
 • Sayfa Optimizasyonları
 • Canonical Etiket Analizleri & Planlama
 • Redirect Analizleri
 • Site Haritası Analizleri
 • Cache/Önbellek Kontrolleri
 • Orphan Page Analizleri
 • Robots.txt Analizleri
 • Yapısal Veri Analizi ve Planlama
 • Open Graph Analizleri
 • Yüksek seviye geri bağlantılar
 • Rakip Anahtar Kelime Analizleri
 • Gelişmiş Backlink Analizleri
 • Sosyal Medya Analizleri
 • WHOIS Kontrolleri
 • Site Güvenlik Analizleri
 • Plagiarism Kontrolleri
 • Anahtar Kelime Sıralama Takibi
 • Kurumsal Sayfa Kontrolleri
 • Kapsamlı Raporlama
 • Telefon ile Canlı Destek
 • Online Görüşme
 • Mobil Uyumluluk ve UX Analizleri
 • Ana Sayfa Optimizasyonu
 • Site Mimarisi Analizleri
 • Görsel SEO
 • External Link Analizleri
 • Bing/Yandex Webmaster Kurulumu
 • Google/Bing/Yandex Harita Kayıtları
 • MyBusiness Profil Optimizasyonu
 • Görsel Site ve Video Haritası Analizleri
 • Google Tag Manager Kurulum
 • Local SEO
 • Yorum Strateji Planlaması
 • Marka Branding Analizleri
 • Google E.A.T Analizleri
 • Anahtar Kelime Haritalama
 • Eski Blogların Analiz Edilmesi
 • Ürün Sayfa Anahtar Kelime Analizleri
 • Rakip Backlink Analizleri
 • Semantik İçerik Stratejisi
 • Google Search Console Kapsam Analizi
 • Tarama İstatistikleri Analizi
Teklif isteyin
Bize ulaşın

Anasayfa S.S.S.

Sıkça sorulan sorular ve cevapları için soruların üzerine tıklayınız.

Hayır, çünkü sağlanan geri bağlantıların tamamı SEO uzmanlarımız tarafından özenle tespit edilip dikkatlice bağlantı sağlanır. Bu sayede çalışma yapılan siteye zarar verme ihtimalleri yoktur.

İşinde başarılı bir SEO uzmanı, hedef kelimede ilk sayfa veya sıra garantisi vermez. Çünkü arama motorlarının çalışma sistemi açısından böyle bir garantiyi vermek imkansızdır. Bu yüzden çalışmalarımızda sitelerin genel anlamda daha iyi bir konum almasını hedefliyoruz. Belirli bir kelimede bir sıra garantisi vermemekle birlikte hem ana hedef kelimelerde hem de yan kelimelerde sıralama ve ziyaretçi sayısı olarak artış olacaktır.

SEO çalışmalarının başarısı yalnızca ortak çalışılmakta olan ajansa bağlı olarak ele alınamaz. SEO uzmanlarımız web sitenizin ihtiyaçları konusunda çalışmalar yürütülür ve sizlere eksiksiz bir şekilde danışmanlık sağlar. Tüm stratejiler uzmanlarımızın olduğu kadar sizlerin de sorumluluğundadır. Teknik detayların tarafınızca yürütülmesi gerekir. Bu nedenle elde edilecek olan başarı, karşılıklı çalışma ve bütüncül ortalık neticesinde gelecektir.

Web siteniz adına uzmanlarımız tarafından yapılacak olan analizler neticesinde düzeltilmesi gereken hatalar belirlenmektedir. Bu hatalar karşısında alınacak olan aksiyonlar belirlenir ve tarafınıza raporlar halinde sunulur. Geliştirilen öneriler ve planlanan yol haritası çerçevesinde teknik detayların yazılımcınız tarafından tamamlanması gerekmektedir. Güvenlik nedeniyle sitenize tarafımızdan giriş yapılmaz.

Arama motorlarında istenilen sıralamaları elde etmek yüzlerce farklı kritere bağlıdır. Sitenizin iç yapısı, kod yapısı, açılış gibi birçok teknik detay bulunmaktadır. Ayrıca içeriklerinizin kalitesi, anahtar kelimeleriniz ile alaka düzeyleriniz ve güncellemelere ne kadar optimize bir durumda olduğunuz sıralamalarınız ile doğrudan ilişkili durumdadır.

E-Ticaret hizmetleri vermekte olan web siteleri için de uzman ekiplerimiz tarafından SEO çalışmaları yapılmaktadır. Rakip ve sektör analizleri, aylık planlamalar ve raporlamalar ile tüm çalışmalar sizler ile koordine bir şekilde yürütülür. Dönüşü ve kar oranlarınızı arttırmak adına hem SEO hem de SEM çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

SEO çalışmaları, çevrimiçi rekabete ayak uydurabilmek ve kullanıcıların karşısına daha kolay çıkabilmek adına çok önemlidir. Sürekli güncellenen kriterler, rakiplerin durmak bilmeyen çalışmaları ve geliştirmeleri karşısında SEO çalışmalarına önem vermemek dijital ortamda görünmez olmak anlamına gelir. Hem trafik oranlarını yükseltmek hem marka bilinirliği sağlamak hem de kazançları iyileştirme adına arama motoru optimizasyonlarına önem vermek şarttır.

SEO Ajansı, kişisel veya kurumsal şirketlerin web sitelerine arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkabilmesi için SEO hizmeti veren şirkettir.

Dopinger dijital pazarlama ajansı sektörün dinamiklerini yakından takip eder ve her zaman yeniliklere açık bir şekilde çalışan yapıya sahiptir. Dopinger işletmenize özel kurgulanan dijital pazarlama çalışmaları sayesinde müşteri portföyünüzü en üst seviyeye getirir. Diğer ajansların aksine genç ve dinamik ekibi sayesinde markanızın ihtiyaçlarını en kısa sürede belirleyip yenilikçi ve kesin çözümler sunarak dijital pazarlama performansınızı arttırır.

 • SEO Ajanslarının site içi ve site dışı optimizasyon çalışmaları sayesinde arama motoru sonuçlarında üst sıralara gelirsiniz.
 • SEO ajansları siteniz için en uygun anahtar kelimeleri belirler. Bu sayede kullanıcılar anahtar kelimeler üzerinden sitenizi ziyaret ederler.
 • Site trafiğiniz artar ve marka bilinirliğiniz artar. SEO ajansları sayesinde web sitenizdeki içerikler sürekli güncel ve özgün kalır.
 • Arama motoru kriterlerine uygun olursunuz, kullanıcılara fayda sağlayacak içerikleriniz olur ve sitenizin trafiği artar.

Web siteniz adına uzmanlarımız tarafından yapılacak olan analizler neticesinde düzeltilmesi gereken hatalar belirlenmektedir. Bu hatalar karşısında alınacak olan aksiyonlar belirlenir ve tarafınıza raporlar halinde sunulur. Geliştirilen öneriler ve planlanan yol haritası çerçevesinde teknik detayların yazılımcınız tarafından tamamlanması gerekmektedir. Güvenlik nedeniyle sitenize tarafımızdan giriş yapılmaz.

Web siteniz için yapılacak olan kelime bazı çalışmalar için ilk olarak uzmanlarımız tarafından analizler yapılır. Bu analizler neticesinde zorluk düzeyi çalışmaya uygun anahtar kelimeler tespit edilir ve çalışmaya dahil edilir. Bu anahtar kelimeler gerek içerik üretimi gerek ise geri bağlantı oluşturulması adına kullanılacaktır. Ayrıca Dopinger sıra takip aracı ile anahtar kelimeleriniz sürekli olarak takip edilir. 

Optimizasyon çalışmaları adına analiz süreçleri büyük önem arz eder. Web siteleriniz ve hedef kelimeleriniz göz önünde bulundurularak uzmanlarımız tarafından analiz süreçleri başlar. Otoriteler tarafından kabul gören SEO analiz araçları tercih edilerek, tüm verileriniz en ince detaylarına kadar göz önünde bulundurulur ve profesyonel bir analiz gerçekleştirilir.

Arama motoru optimizasyonu çalışmaları uzun vadeli süreçleri kapsar. Web sitenizin ihtiyaçları SEO uzmanları tarafından belirlenerek bir yol haritası oluşturulur ve bir kapsam belirlenir. Daha verimli bir sonuç ve kalıcı başarı için çalışmaları uzun vadeye yaymak ve sürekli olarak devam ettirmek daha doğru olacaktır.

SEO çalışmaları düzenli ve uzun vadeli çalışmalardır. Çalışmanın etkisi en az bir ay içerisinde görülmeye başlanır. İlk ayın ardından çalışmaya başlamadan öncesindeki sitenizin değerleriyle birlikte haftalık raporlarımızda sitenizin yükselişini haftalık olarak görebilirsiniz.

Blog Yazılarımız

27 Eylül Dünya SEO’cular Günü
27.09.2022 SEO
27 Eylül Dünya SEO’cular Günü

27.09.2022 Dünya SEO’cular günü kutlu olsun..! SEO(Arama motoru optimizasyonu) çalışmalarını yürüten, web sitelerinin organik trafik hedeflerine ulaşmasını sağlayan ve bu sayede satışlarının, m...

Okumaya devam et
SEO Uyumlu Web Sitesi (İnternet Sitesi) Nasıl Oluşturulur?
23.09.2022 SEO
SEO Uyumlu Web Sitesi (İnternet Sitesi) Nasıl Oluşturulur?

SEO ya da Arama Motoru Optimizasyonu, web sitelerini arama motoru sonuçlarında daha üst sıralara taşıma hedefine yönelik yapılan optimizasyon çalışmalarına verilen isimdir. Bu çalışmalar kapsamında h...

Okumaya devam et
T-Soft SEO Ayarları
02.09.2022 E-Ticaret
T-Soft SEO Ayarları

Günümüzde internet üzerinden satış yaparak geçim sağlamak ve iyi bir marka imajı oluşturmak için, işlevsel bir e-ticaret sitesine sahip olmak tek başına yeterli değildir. İyi bir e-ticaret sitesi, he...

Okumaya devam et